navijak na solarni plachtu

Bazénové navijáky na solární plachtu

Bazénové navijáky na solární plachtu pro jednoduché zakrytí bazénu. Bazénové navijáky umožní zakrýt a odkrýt bazén, i když nebude po ruce žádný pomocník.
Výhodou bazénového navijáku není jen jednoduchá manipulace s plachtou, ale taky prodloužení životnosti solární plachty. Plachta je navíjena na naviják rovnoměrně, bez zbytečného tlaku na bublinky. Naviják plachtu neskládá, ale namotává. Díky tomu nedochází k prolamování plachty ve složených místech. Solární plachtu lze na navíjecí tyči uskladnit i v zimním období.


Typy bazénových navijáků

  • Pojízdný naviják s koly vhodný pro všechny typy bazénů. Naviják lze od bazénu pohodlně odvézt.
  • Přenosný naviják ideální pro oválné a obdélníkové bazény s možností přesunutí na libovolné místo.
  • Pevný naviják pro pevné přichycení k podlaze u bazénu. Naviják vhodný, pro bazény ovál a obdélník.
  • Výškově nastavitelný naviják s pevným uchycením pro bazény, které jsou částečně nad terénem.
  • Naviják pro uchycení na zeď u bazénu. Pokud nemáte kole bazénu dostatek místa, pak je tento naviják dobrá volba.
navijaky na solarni plachty
Naviják na solární plachtu

Pojízdný naviják na solární plachtu pro bazény 2,6 – 4,3 m. Součástí navijáku je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, příchytky na solární plachtu a instalační materiál.

Naviják na solární plachtu

Přenosný naviják na solární plachtu pro bazény 2,6 – 4,3 m. Součástí navijáku je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, příchytky na solární plachtu a instalační materiál.

Naviják na solární plachtu

Pevný naviják na solární plachtu pro bazény 2,6 – 4,3 m. Součástí navijáku je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, příchytky na solární plachtu a instalační materiál.

Naviják na solární plachtu

Naviják na zeď na solární plachtu pro bazény 2,6 – 4,3 m. Součástí navijáku je hliníková teleskopická tyč, nerezové stojany, příchytky na solární plachtu a instalační materiál.